Home Outfit Walking Down The Street…

Walking Down The Street…

written by KubilaySakarya July 18, 2013
IMG_0640

Hello everyone!
In these hot summer days, I can’t breathe in Ankara. So we’re going to Milan this Saturday, there is maybe even hotter than here 😛 Before my Italy trip, I visited some places for my passaport processes and off course I didn’t forget to take some photos for you guys. By the way, I’m waiting for your all kinds of suggestions about Italy. Take care of yourself till I get back! xox

Herkese merhaba!
Temmuz ayının kavurucu sıcağında Ankara pek çekilmiyor doğrusu. Bu yüzden çok doğru bir seçim yapmış olacağım ki Cumartesi sabahı belki Ankara’dan daha da sıcak bir şehire, Milano‘ya gidiyorum. Yolculuk öncesinde bazı pasaport işleri ve son alışverişler için dışarı çıkmışken, sizler için de birkaç fotoğraf çekilmeyi ihmal etmedim. Umarım Milano Ankara’dan daha sıcak olmaz ve buhar olup asfalta yapışmayız :)  Bu arada yolculuk öncesinde sizlerden de İtalya tavsiyelerinizi bekliyorum! Ben dönene kadar kendinize iyi bakın!
Çok sevgiler…

You may also like these

4 comments

BonBon July 19, 2013 at 6:23 am

So chic baby

Reply
minikkus July 19, 2013 at 8:08 am

İtalya’dan taze dönmüş biri olarak şunu söyleyebilirim, şu hamile halimle orda 1 kilo verip geldim:) Sıcaktan buharlasmak istemiyosan yanında mutlaka şapka götür, karizmayı falan düşünme derim:) şapkasız beynin bile eriyebilir :)
şimdiden iyi yolculuklar ve güzel alışverişler:) ben ganimetlerimi topladım, darısı başına :)

Reply
Anonymous July 19, 2013 at 11:38 am

kubilay bey giyimiz tarzınız,zevkiniz çok güzel.O yüzden sürekli takipteyim erkek arkadaşlarıma giyim konusunda sizi örnek almalarını öneriyorum :))) iyi yolculuklar sevgiler semra :))

Reply
Kubilay Sakarya July 19, 2013 at 10:51 pm

@bonbon: thank you baby! :)

@Mininkkus: Ya aynen çok sıcakmış ya =( Şapkamı aldım vallahi karizma hem de 😛

@Semra: Merhabalar Semra hanım, güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim, ne mutlu bana. Çok sevgiler :)

Reply

Leave a Comment