Home Barcelona Hola Barcelona! Day 1

Hola Barcelona! Day 1

written by KubilaySakarya February 2, 2016
Processed with VSCOcam with a5 preset

Processed with VSCOcam with a5 preset

Hola Barcelona!

Here is my first day outfit I’m wearing while we were visiting the famous work of Antoni Gaudi ‘La Sagrada Familia’! My total look from QUE Official and I hope you like it. I’ll share more post from Barcelona and If you wanna watch my journey please don’t forget to follow my Youtube Channel! See you guys! Adios!

Barcelona’daki ilk günümüzde şehrin simgelerinden bir tanesi olan Antoni Gaudi’nin ölümsüz eseri La Sagrada Familia‘yı ziyaret ettik. Hala bitirilmemiş olan klise Gaudi’nin ölümünün 100. yılı şerefine bitirilip açılacakmış. Dış mimarisi ile bizi büyüleyen bu muhteşem yapıyı ve Barselona’da neler yaptığımızı daha detaylı bir gezi yazısı ile sizlerle paylaşıyor olacağım. ancak öncesinde Barselona gezimizin ilk gününde ne giydiğimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Üzerimdeki kombin baştan aşağıya QUE‘ya ait. Eğer Youtube’dan beni takip ediyorsanız seyahat valizime koyduğum parçalar arasında bu kıyafetlerin hepsini zaten size göstermiştim. :) Umarım kombini sevmişsinizdir, daha çok Barselona için beni ve gezi videom için Youtube kanalımı takipte kalmayı unutmayın! Herkese sevgiler! Adios!

Total Look: QUEProcessed with VSCOcam with a5 presetProcessed with VSCOcam with hb2 presetProcessed with VSCOcam with a5 presetProcessed with VSCOcam with 10 presetProcessed with VSCOcam with a5 presetProcessed with VSCOcam with a5 preset

You may also like these

Leave a Comment