Home Collaboration Paris Day 2 – Louvre Museum

Paris Day 2 – Louvre Museum

written by KubilaySakarya May 27, 2015
IMG_6717

IMG_7491

Hello from our Day 2 in Paris! In our second day in the city, we visited Louvre Museum and we walked along the La Seine. After couple of hours in Louvre, we recognized that after Mona Lisa we actually finished the museum. 😛 After Louvre, we walked through the Louvre gardens and we visited Champs Elysees and top of the Arc de Triomphe. You can see the amazing Paris view from my camera at the top of Arch de Triomphe. Here is my second day! I hope u like it guys! See ya!

Herkese merhaba! Sonunda kayıp Paris fotoğraflarımı buldum ve 2.günümüzden karelerle karşınızdayım. Paris’te ikinci günümüzü Seine nehri boyunca yürüyerek Louvre müzesi ve çevresinde takılarak geçirdik. Louvre müzesini sabahtan akşama kadar gezseniz bile bir haftada bitiremiyormuşsunuz ama biz nasıl oduysa Tuna ile koca müzeyi birkaç saatte bitirdik. Zaten Mona Lisa tablosunu görünce tamamdır Louvre’da işim bitti diyor ve çıkış kapısına doğru yürümeye başlıyorsunuz. Louvre’dan Champs Elysees’ye doğru yürürken harika bir park size eşlik ediyor. Biz de oturup biraz yorgunluk atalım dedik ancak saat 21.00’da park kapandığı için oradan çıkıp Champs Elysees’ye yürümeye devam etmek zorunda kaldık. Şehri gün batımında izlemek ve Eifell’in ışıltılarıyla Paris’e gece kuş bakışı bakmak istiyorsanız günün sonunda Arch Tiumph’a çıkmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum. Merdivenler biraz yorucu ancak çektiğiniz fotoğraflar ve gördüğünüz manzara buna kesinlikle değiyor! =)

Shirt: Nautica / Pant: Gant / Shoes: Lacoste (SuperStep.com)

IMG_7496IMG_7494Processed with VSCOcam with hb2 presetIMG_7492IMG_6717IMG_7495IMG_7489IMG_7498IMG_7489IMG_7493IMG_6718DSC_0565

You may also like these

1 comment

Alp August 14, 2015 at 5:48 pm

Leyleği havada gören ben ama gezen hep sen, bakalım nolcek halimiz Kubi :)) Pırıl pırılsın aferin… Moda bloğu yapan seni örnek almalı.

Reply

Leave a Comment