Home Milano Milano Fashion Week S/S2017 Day 1

Milano Fashion Week S/S2017 Day 1

written by KubilaySakarya September 29, 2016
milano-fashion-week-ss2017-street-style-kubilay-sakarya-fulya-sezen

Ciao Milano! Ciao Milano Moda Donna!

After amazing Milano Fashion Week women S/S 2017 shows last week, now it’s time to share my street styles and my favorite fashion shows. This year me and my -partners in crime- Fulya Sezen we had a chance to join some shows, presentations and after parties. For my first day of the week I prefer to wear one of my favourite designer Emre Erdemoğlu jump suit. My shoes from Aldo and my sunnies from Retro Eyewear! I hope u like it! Don’t forget to add comment! See you on new Italian posts guys! xox K.

Herkese dolu dolu geçen bir Milano moda haftasından merhaba! Bu yıl da geçtiğimiz yıl olduğu gibi ben ve Fulya Fashion Week için Milano’daydık. Her yıl edindğimiz tecrübelere bir yenisini ekleyerek gittiğimiz Milano’da bu yıl da çeşirli showlar, partiler ve basın lansmanlarına katılma şansı yakaladık. İlk gün gerçekleşen etkinliklerde tercihim ise haftaya iddalı bir başlangıç yapmak için Emre Erdemoğlu tasarımı penguenli tulumum ve metalik gri trençkotum oldu. Kabul ediyorum sokaklarda yürürken biraz zorlandım çünkü herkes fotoğrafımı çekti ancak herşeye rağmen ben sanırım penguenli tulumuma aşık oldum. Üzerimden cıkarmak istemiyorum! :) Sizin fikirlerinizi de merak ediyorum. Yepyeni Milano postları yolda! Beni Instagram üzerinden de @kubilaysakarya ismiyle takip etmeyi unutmayın! Çok sevgiler :)

Total Look: Emre Erdemoğlu / Shoes: ALDO / Sunnies: Retro Star (Emo Optik Zorlu Center)milano-fashion-week-ss2017-street-style-kubilay-sakaryamilano-fashion-week-ss2017-street-style-kubilay-sakarya-3milano-fashion-week-ss2017-street-style-kubilay-sakarya2milano-fashion-week-ss2017-street-style-kubilay-sakarya-1kubilay-sakarya-in-emre-erdemoglu-milano-fashion-week-2017milano-street-fashion-kubilay-sakarya-emre-erdemoglu-jumpsuit

You may also like these

Leave a Comment