Home Collaboration LG G5 ile Eğlence Başlasın!

LG G5 ile Eğlence Başlasın!

written by KubilaySakarya May 16, 2016
IMG_1093

Herkese merhaba!

Moda haftaları, defileler, kombin çekimleri ve seyahatler arasında iyi bir akıllı telefon biz bloggerlar için olmazsa olmazların başında geliyor. Gün içerisinde her anımı en güzel şekilde fotoğraflayacak, hızlı ve pratik bir şekilde ihtiyacım olan özellikleri bana sunacak bir telefonun arayışı içerisindeyken dünyanın ilk modüler telefonu LG G5 yenilikçi özellikleriyle beni oldukça heyecanlandırdı diyebilirim.

LG G5 eski modellerinden farklı olan metalik kaplaması, genel hatları ve rakipleri arasında bir ilk olan modüler yapısı ile akıllı telefon arayışında olanlar için harika bir seçenek diyebilirim. Telefonun arka kısmında açma-kapama butonunun üzerinde yer alan çift kamerasıyla, son dönemin amiral seviye kamera savaşlarına karşılık veren LG, özellikle geniş açı ve f1.8 diyafram açıklığıyla harika fotoğraflar çekiyor. 5,3 inçlik QHD ekranı da yine size muhteşem bir görsel şölen sunuyor.

Bunun yanı sıra LG G5 ‘in modüler yapısı sayesinde aslında piyasaya başka ürünleri de sunmuş bulunuyor. Değiştirilebilir bataryanın yanı sıra LG’nin “Oyun Arkadaşları” olarak nitelendirdiği birtakım aksesuarlar da bu modüler yapı sayesinde telefonla bütünleşebiliyor. Bu arkadaşlar arasında bulunan LG CAM Plus ile LG G5’e ek fotoğraf yeteneği kazandırabiliyor, LG Hi-Fi Plus ile ise Bang&Olufsen ses kalitesini telefona getirebiliyorsunuz.

Akıllı telefon ekosistemine yepyeni bir soluk getiren LG G5’i ben gerçekten çok beğendim ve uzun süre keyifle kullanacağıma eminim! :)

IMG_1089IMG_1091IMG_1086IMG_1088IMG_1087

You may also like these

Leave a Comment