Home Collaboration Duravit Campaign | #DuravitStyle

Duravit Campaign | #DuravitStyle

written by KubilaySakarya October 26, 2014
fotoğraf (8)

fotoğraf 2 (6)

Hello guys!

I’m so happy to share with you today my latest collaboration with Duravit bath furniture. If you’re following me from Instagram probably you already seen all the pictures that i shared with you last week with #DuravitStyle hashtag. So here is my Duravit campaign and my favourite bathrooms designed by famous designers such as Philippe Starck and Eoos for Duravit’s #livingbathrooms! With my best, xox

 Herkese merhaba!

Uzun zamandır sizlerle paylaşmayı heyecanla beklediğim Duravit işbirliğimizin ilk projesi #DuravitStyle’ ı sizlerle paylaşmaktan büyük keyif duyuyorum. 1817 yılında Almanya’nın Hornberg şehrinde Georg Friedrich Horn’un önceleri sadece seramik yapımına odaklanan bir fabrika kurmasıyla başlayan Duravit yolduluğu, 1956 yılında, seramikten porselen üretimine geçilerek ürün yelpazesinin vitrifiye, banyo mobilyası, wellnes ve mutfak eviyelerini de kapsayacak şekilde genişletilmesiyle günümüze kadar büyüyerek sürmüş. Duravit bugün, Duravit AG uluslararası seviyede iş yapan ve tüm dünyada 10 üretim tesisinde 5.000’i aşkın çalışanı ile kökeni daima “yenilik geleneğine” dayanmış büyük bir marka konumunda bulunuyor. Yenilikçi teknolojisi, olağandışı tasarımı ve yeni ürün segmentleri geliştirmesiyle yeni bölgelerde yer edinme konusunda adımlar atıyor ve dünyanın en önemli tasarımcılarıyla birlikte çalışıyor. Ben de geleceğin iç mimar adayı ve moda bloggerı olarak Duravit’in yeni sezonundan favori banyolarımı sizler için seçtim ve her bir banyoyu deneyimleyerek sizlerle geçtiğimiz hafta boyunca Instagram üzerinden paylaştım. İşte #DuravitStyle projemizden kareler ve Philippe Starck’tan Eoos tasarım üçlüsüne kadar dünyaca ünlü tasarımcılar tarafından tasarlanmış Duravit’in yaşayan banyoları…

fotoğraf 5 (5)

fotoğraf 1 (7)

As a fashion blogger and interior architect student my first favorite bathroom is designed by Philippe Starck’s minimalistic view! || Blogger ve geleceğin iç mimar adayı olarak Duravit yeni sezonundan ilk favori banyom sade dokunuşlarıyla Philippe Starck tasarımı.

fotoğraf (9)

Delos bathroom is designed by #Eoos with Duravit’s comfort! || Delos banyo serisi minimalist ve konforlu banyolar için yeni standartlar belirlerken ahşap ve seramiğin kusursuz birleşimi ile sizlere yeni bir deneyim sunuyor. fotoğraf 4 (4)

We’re using our bathrooms as much as other living spaces. With #Duravit’s timeless and chic designs you can create your own #livingbathrooms easily!  || Biz farkında olmasak da en çok zaman geçirdiğimiz yaşam alanlarından biri olan banyolar Duravit’in şık ve zamansız tasarımlarıyla yeniden hayat bulurken, #Bacino lavaboların dairesel ve derin havzası ellerinizi yıkarken veya dişinizi fırçalarken size geniş bir kullanım alanı sunuyor…fotoğraf 3 (6)

Duravit makes more elegant your #livingbathrooms with #Inipi saunas which is designed by #Eoos with an inspiration from North American native Lacota Indians. || Kuzey Amerika‘daki Lakota yerlilerinin terleme kulübelerinden ilham alan #İnipi sauna ile Duravit, banyo ve yaşam alanlarında sauna bulunması fikrini itibarlı bir hale getiriyor. Ben ufak alanlarda çok kullanışlı olacak bu sauna fikrine  ve tasarımına gerçekten bayıldım.fotoğraf (8)

According to trendsetters “Black” is the new design trend for upcoming 10 years! With the #Duravit’s black #Vero bathrooms and #Sundeck bathtub I’m ready for the #Friday night! || Trendsetterlar siyahın önümüzdeki on yılın tasarım rengi olacağını öngörüyor! Parlak siyah, Duravit Vero banyonun asil ve modern görünümüyle birleşirken haftasonu dışarı çıkmadan önce #Sundeck havuzda masaj keyfi pahabiçilmez bir rahatlık sağlıyor! Benden söylemesi!

You may also like these

Leave a Comment