Home Kitchen Early New Year Dinner With Hilton Bomonti

Early New Year Dinner With Hilton Bomonti

written by KubilaySakarya December 20, 2014
IMG_0022

IMG_9992

Yeni yıla girmemize günler kaldı. Siz  de yeni yıl planlarını benim gibi son dakikaya bırakanlardansanız çok şanslızınız, çünkü yılbaşı için size leziz bir önerim var! Geçtiğimiz günlerde Hilton Bomonti’de gerçekleştirdiğimiz #PerfectWeekend etkinliğinde Hilton İstanbul Bomonti’de bulunan Globe Restaurant’ın yılbaşı menüsünü şef Yannis Manikis’in ellerinden ilk olarak biz tattık. Şunu söylemeliyim ki Globe’un yeni yıl için hazırladığı lezzetler gerçekten yılbaşına yakışır enfes bir menü olmuş..

Bizlere lezzet şöleni yaşatan Hilton Bomonti excutive chef  Yannis yılbaşı için çok özel olarak hazırlanan bu menüde truff odaklı çorba, çok özel bir ana yemek ve damağımda lezzet patlaması yaratan finali tatlı ile unutulmaz bir akşam yaşattı..

Yemeğin ardından Hilton Bomonti’de Cloud34 bara çıkarak muhteşem bir manzara eşliğinde sadece Cloud Bar’a özel olan kokteylleri de mutlaka deneyin ve 2014 yılında yapılacaklar listenize bir tik daha atmaya hazırlanın! Ayrıca yeni yıl gecesi Cloud 34 Bar’da Brooklyn Funk Essentials’ın muhteşem performansını da dinleyebilirsiniz. Benden söylemesi :) 2015 muhteşem tadların damağınızdan eksik olmayacağı bir yıl olsun! #perfectweekend’lerimizin vazgeçilmez adresi Hilton Bomonti ailesi ile birlikte yeni yılınızı kutlarız! Çok sevgiler..

IMG_0035IMG_0022IMG_9993IMG_0045IMG_0063

You may also like these

Leave a Comment