Home Collaboration La Gioia’da Yeni Yıl / ‘Time To Drink Champagne And Dance On The Table’

La Gioia’da Yeni Yıl / ‘Time To Drink Champagne And Dance On The Table’

written by KubilaySakarya December 22, 2014
IMG_3927
IMG_3927

I can’t believe new year’s eve is already coming! If you don’t already have a plan for the 31th December, La Gioia will be the place for party and celebrate with their ‘Time to Drink Champagne and dance on the table’ mottos. As a big champagne lover, yesterday I visit La Gioia and I tried their new year menu and all delicious champagnes. Especially I love the pink ‘Cotton Candy’ champagne and ‘Candy Care’ which is a great harmony of mint sugar and champagne. A little party never hurt anybody right? See you in La Gioia then! Have a fabulous new year for all of you! xox

 Yeni yıl tüm hızıyla yaklaşırken hala plan yapmayanlar arasındaysanız telaşlanmanıza hiç gerek yok! Ben sizin için çoktan bir plan yaptım bile :) Ankara’nın en lezzetli İtalyan restoranlarından La Gioia bu yılbaşında eğlenmeyi seven, damak tadını bilen ve şampanyaya ‘hayır’ diyemeyenler için muhteşem bir gece planlamış! ‘Time to Drink Champagne and dance on the table’’ mottosundan yola çıkarak hazırlanan gecede lezzetli bir menünün ardından gece boyunca servis edilecek 9 farklı şampanya ile eğlencenin doruklarına çıkmaya hazır olun derim :)

Şampanyaya hayır diyemeyen ben, LaGioia’nın yeni yıl planlarını duyunca yerimde duramadım ve sizler için La Gioia’ya ufak bir ziyafet gerçekleştirip bütün şampanyaları bitirdim. Denediğim birbirinden farklı şampanyalar arasında pamuk şekerli ‘Cotton Candy’, nane aromalı baston şekeriyle ‘Candy Cane’ ve tabi ki içerisindeki altın tozuyla sizi masallara götürecek şampanya kulesi benim en sevdiğim lezzetlerden bazıları oldular.  Bu kadar şampanyayı bir arada görünce ‘Champagne King&Queen taçlarıyla da poz vermeden duramadık tabi ki. Şampanya’nın da kralı kraliçesi olur mu demeyin, böyle çok çeşit ve lezzeti bir arada görünce evet olurmuş diyeceksiniz :)

Yeni yıl gecesi La Gioia’da eğlenirken bir yandan da aslında çok güzel bir projeye destek vermiş olacaksınız. Crew Group’un ‘Üşüyen Çocuk Kalmasın’ projesi ile yeni yıl gecesi düzenlenecek çekiliş biletlerinden elde edilen gelir doğuda ihtiyaç sahibi çocukların kışlık eksiklerini tamamlamak için harcanacak. Bu proje ile günlük hayatın koşturmacasında unuttuğumuz yardıma muhtaç insanların da düşünülmüş olması beni gerçekten çok mutlu etti. Gece elde edilecek gelir ile mutlu olacak çocukları düşündükçe Crew Group’u bu düşünceli davranışı için tekrar tebrik ediyorum.

Yeni yıl gecesi doyasıya eğlenmek isteyen herkesi La Gioia’nın eşsiz atmosferine bekleriz :) Mutlu yıllar! Sevgiyle kalın! :)

1234678910IMG_3885IMG_3891IMG_3911IMG_3975IMG_4042

You may also like these

Leave a Comment