Home istanbul Bosphorus…

Bosphorus…

written by KubilaySakarya July 11, 2013
IMG_0263
It’s totally true that, sometimes I never see bosphorus in my İstanbul journey. Fortunately, I found more than a chance to spend time alone with throat in my last visit. First I visit Casita in Bebek, and than Starbucks for a coffee break. I hope you’ll like my photos from bosphorus. T-Shirts and pants Tommy Hilfigher, Bershka shoes and mirror glasses are ZeroUv as usual. 
Stay tuned folks!
Bazen İstanbul’a gidip denizi görmeden döndüğüm doğrudur. İnsan birkaç günlük ziyarette, yoğunluktan ve koşuşturmadan fırsat bulamayabiliyor. Neyse ki son ziyaretimde boğazla başbaşa vakit geçirme fırsatını fazlasıyla buldum. Önce Bebek Casita’da mantı ve ardından Starbucks’ta kahve molası bana çok iyi geldi diyebilirim. Ankara’daki Casita kapandığı için şimdilik tek çaremiz İstanbul :) Deniz kenarında geçen koca bir günün ardından tabi ki birkaç fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmedim. T-Shirt ve pantolonum Tommy Hilfigher, ayakkabılarım Bershka ve gözlüklerim ise her zamanki gibi ZeroUv‘den. Keyifle kalın millet, umarım fotoğraflardan boğaz havasını biraz olsun koklayabilirsiniz. Sözüm İstanbul’dakilerden dışarı tabi :)

You may also like these

4 comments

Lunapark Queen July 11, 2013 at 10:45 am

Canım iSTANBUL da seni özlemiş fotoğraflar öyle güzel ki! Keşke biz de görüşebilseydik :) Ayakkabılarına bayıldım, süper görünüyorsun :)

Reply
darkolivee July 11, 2013 at 1:40 pm

Harika resimler içim açıldı kubi…

Reply
BonBon July 13, 2013 at 8:14 am

Ne çok özlemişim İstanbul’u :)

Reply
Beauty Follower July 15, 2013 at 1:00 pm

Very nice casual look!

http://beautyfollower.blogspot.gr/

Reply

Leave a Comment