Home France Aux Champs Elysee!

Aux Champs Elysee!

written by KubilaySakarya June 6, 2016
Kubiilay Sakarya Paris Outfit

Paris’i gerçekten çok ama çook seviyorum! O yüzden Marakeş gezimiz öncesi seyahat planımıza Paris’i eklediğimizde çok heyecanlanmıştım. Planlı olmayan bu ani ziyaret bana yaz mevsimine girmeden hemen önce yorucu bir okul döneminin ardından ilaç gibi geldi. Oteli’miz Louvre müzesinin hemen yanında olduğu ve bu Paris’i ikinci ziyaretimiz olduğu için daha rahat ve keyif odaklı bir gezi gerçekleştirdik. Bu kombin de Paris’teki ilk günümüzde Champs Elysee ‘ye giderken çekildi. Umarım beyaz,fresh kombinimi siz de benim kadar çok seversiniz! Kombini ve Paris’in geri kalan anları için Youtube kanalıma yüklediğim son videoyu da buradan izlemeyi unutmayın!

Hi guys!

After my little break in blog-because of my school-, finally I finished my get away to Paris-Marrakech-Madrid trio. This was my second time in Paris, so I really enjoyed and I visit lots of places. Here is my outfit from our first day in Paris, while I’m walking through the Champs Elysee. I hope you like it!

Aux Champs-Elysées, aux Champs-Elysées
Au soleil, sous la pluie, à midi ou à minuit
Il y a tout ce que vous voulez aux Champs-Elysées!

White Pant- Denim Jacket- Hat: Zara / Shoes: New Balance (SuperStep) / Sunnies: Italia İndependent / Backpack: Herschel

kubilay sakaryaaThe Paris Wheelkubilay sakarya ootdkubilay sakarya zara şapkakubilay sakarya stylekubilay sakarya outfit pariskubilay sakarya new balance

You may also like these

Leave a Comment