Home Outfit Be Famous Or Dead!

Be Famous Or Dead!

written by KubilaySakarya November 18, 2013
IMG_0564

1

Herkese merhaba!

Havalar soğuyunca sabahları ne giyeceğini bulmak gerçekten daha da zorlaşıyor. Bunla üşürmüyüm, bunla terler miyim derken saatlerimi dolabın karşısında geçiriyorum. Çözüm ise t-shirt + hırka ve mont üçlüsünden geçiyor. Eğer çok terlersem aradan hırkayı çekiyorum, çok üşürsem yeniden üzerime giyiyorum.

Geçtiğimiz gün okulda stüdyo dersinin erken bitmesini fırsat bilip, kendimi Tunalı Hilmi caddesine attım. Oraya kadar gitmişken Kavaklıdere’de tasarımcı arkadaşım sevgili Ece Salıcı‘nın mağazasını ziyaret etmemek olmazdı. Üzerimdeki  T-shirt son zamanlarda favorim olan Les Benjamins’e ait. Les Benjamins modellerini Ankara’da Ece Salıcı’nın mağazasından bulabilirsiniz. Benim en sevdiğim model üzerinde ‘Be Famous Or Dead” yazanları oldu, kendime de hemen bir tane edindim  :)

Bu arada oraya kadar gitmişken Begart kahve tutacaklarına bakmayı da unutmayın, Starbucks’a gittiğinizde diğer insanlardan bir farkınız olsun haksız mıyım?

-Yeni Nike ayakkabılarımı nasıl buldunuz? :)

İşte Ankara’da soğuk bir kış günü ve ben… Sevgiyle kalın!

 Sunglasses: Hugo Boss / Jacket: H&M / Clutch: Burberry /Pant: Zara / Tshirt: Les Benjamins from Ece Salıcı / Coffee Holder: BEGART from Ece Salıcı / Shoes: Nike Air Max

2345678910

You may also like these

Leave a Comment