Home Collaboration Mezuniyette Ne Giysem? – Hatemoğlu Cerimonia

Mezuniyette Ne Giysem? – Hatemoğlu Cerimonia

written by KubilaySakarya May 19, 2017
W istanbul w hotels room kubilay sakarya buz mavisi smokin

Herkese merhaba! Bu yıl Haziran ayında Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık bölümünden mezun oluyorum. kubilaysakarya.com adresinde devam eden 6 yıllık blog serüvenimin yanında birlikte devam ettirdiğim üniversite hayatım sonunda bittiği için oldukça heyecanlıyım. Yaptığım iş sebebi ile mezuniyet gecesinde ne giyeceğim şimdiden herkes tarafından merak konusu oldu. Ben de renklerini ve kesimini çok beğendiğim Hatemoğlu’nun Cerimonia koleksiyonuna göz attıktan sonra sizler için hem favori smokinlerimi hem de mezuniyet gecesinde giyeceğim smokinimi seçtim.

Mezuniyet gecesinde genelde herkesin klasik seçimi siyah renginden yana oluyor. Siyah her vücut ve beden tipinde kusurları örten bir renk olduğu için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Tamamen siyah bir smokini taşlı parlak bir kol düğmesi veya yaka iğnesi ile hareketlendirebilirsiniz. Cerimonia koleksiyonunda siyah smokinlerin yanı sıra benim ilk seçimim tamamı koyu lacivert bir smokin. Lacivert beyaz ikilisinin uyumu bence oldukça şık bir seçim.

Kubilay Sakarya Hatemoğlu Cerimonia SmokinKubilay Sakarya Hatemoğlu Cerimonia Smokin Lacivert

Geceye katılırken çok iddalı değil, şık ama yinede herkesten farklı olmak istiyorum diyenler için mavi, kruvaze ceketli bir smokin sanırım en doğru seçim olur. Kruvaze ceketler benim de her zaman favorim. Hatemoğlu Cerimonia koleksiyonundaki kruvaze ceketli lacivert smokin gerçekten tarz bir seçim.
kubilay sakarya lacivert smokin w hotelIMG_0064 (1)

Kubilay Sakarya Hatemoglu Cerimonia smokin w istanbulKubilay Sakarya erkek smokin modelleri

Koyu renk sevenler için bir diğer seçenek de bordo smokin. Cerimonia koleksiyonundaki bordo ceketin kesimi ve renk tonu bence kusursuz. Bu yüzden mezuniyet gecesi giymek konusunda aklım biraz da bu smokinde kaldı diyebilirim. Sade, şık ve yine siyahtan farklı bir silüeti seçmek isterseniz bordo rengine göz atmanızda fayda var.
Kubilay sakarya bordo smokin hatemoglu

Kubilay Sakarya W Lounge W ıstanbulHatemoglu bordo smokin kubilay sakarya

Ve gelelim mezuniyet gecesinde herkesten farklı olmak isteyenler için, benim de mezuniyet balom için seçtiğim buz mavisi smokine. Buz mavisinin tonu o kadar güzel ki ilk görüşte bu smokini mezuniyet gecemde giymeliyim diye düşündüm. Yine buz mavisi bir papyonla kombinleyeceğim smokinimde ayakkabı seçimim ise lacivert rugan bir loafer olacak.

Hatemoglu cerimonia smokin kubilay sakaryaKubilay Sakarya Hatemoğlu buz mavisi smokin

Tüm bunların yanı sıra aksesuar seçimlerinde şık bir papyon, kol düğmesi, ceket mendili, fular gibi parçaları kullanarak kombininize stilinizi katmanız çok önemli. Biraz renk ve aksesuarla Cerimonia koleksiyonu ile mezuniyet, düğün sezonuna bence hazırsınız! Beni ve mezuniyet gecemi Instagram hesabım @kubilaysakarya ‘dan takip etmeyi unutmayın!

buz mavi smokin hatemoglu
Tüm smokinler için adres -> HATEMOĞLU Cerimonia koleksiyonu…

You may also like these

Leave a Comment