Home Collaboration Kubilay Sakarya X Boyner Blend

Kubilay Sakarya X Boyner Blend

written by KubilaySakarya December 23, 2016
kubilay-sakarya-street-style

Hello everyone!

New year coming and I’m sure we have so many new decisions about our lives and off course our wardrobes! Before your new year shopping I want to share with you my favorite pieces from Boyner ‘Blend’. You can click the links under each photos and shop my looks easily! I hope u enjoy! (-> Shop My Looks!)

———–

Herkese merhaba! Yeni yıl yaklaşırken hayatımızda alacağımız pek çok karar ile birlikte eminim dolabımız için de yepyeni parçalar alıyor ve belki de yaklaşan kış sezonu için gardrobumuzda ufak çaplı değişikliklere yer veriyoruz. Ben de tam olarak böyle bir dönemde Boyner Blend markasından sizlere rehber olabilecek bazı favori parçaları seçtim. Aslında beni Instagram’da takip ediyorsanız sizlerle bir süredir bu parçaları paylaşıyor ve alışveriş yapabileceğiniz linkleri de profilime bırakıyordum ancak siz yinede kaçırdıysanız işte sadece Boyner mağazalarında bulabileceğiniz favori Blend parçalarım. Umarım kullandıkça beni hatırlarsınız! Bu arada Instagram’daki diğer looklarıma da buradan tıklayarak ulaşabilirsiniz! Şimdiden keyifli alışverişler! :)

boyner-blend-jean-kubilay-sakaryaBlend Mavi Jean kubilay-sakarya-boyner-blend-bomber-ceket

Blend Bomber Ceketkubilay-sakarya-boyner-blend-yesil-erkek-parka

Blend Yeşil Parkakubilay-sakarya-boyner-blend-gomlekBlend Gömlek kubilay-sakarya-boyner-blend-sweatshirtBlend Gri Sweatshirtkubilay-sakarya-boyner-blend-montBlend Mavi Parkakubilay-sakarya-boyner-blend-gomlek-griBlend Gömlek kubilay-sakarya-boyner-blend-siyah-mont

Blend Mont

You may also like these

Leave a Comment