Home Party #High5Party – Kubilay Sakarya X Hilton Bomonti

#High5Party – Kubilay Sakarya X Hilton Bomonti

written by KubilaySakarya March 8, 2016
Processed with VSCOcam with hb1 preset

Hello everyone!

First of all thank you for all your blog-birthday messages! As you now this month I’m celebrating my blog www.kubilaysakarya.com 5 year anniversary and I want to celebrate this moment preparing a great party with my close friends! So here are some photos from my #high5party -that we dance a lot- last weekend in Hilton İstanbul Bomonti Cloud 34 Bar Sushi Lounge! Also big thanks to Disaronno & Nissan for drinks & transportations!

Love u all! K.

—-

Herkese selam!

Blogumun 5.yılını kutlarken blogumun bana kattığı en güzel şey olan dostlarımı unutmak olmazdı. Ben de sevdiklerimle birlikte bu özel günü kutlamak için Hilton İstanbul Bomonti‘nin en üst katında yer alan Cloud 34 barın eşsiz manzarasında, Sushi Lounge‘da dostlarımla geçireceğim keyifli bir parti gerçekleştirdim. Cloud 34’te bulutların arasında doyasıya eğlendiğimiz gecede Sushi Lounge’ın elsiz sushileri ve şarapların yanı sıra Disaronno’nun lezzetli kokteyllerini de deneyip çılgınca dans ettik. Bol bol fotoğraf çekip #high5party etiketi ile paylaştığımız gecenin ilerleyen saatlerinde ise Nissan Türkiye‘nin #partihaylazi Juke’larıyla beraber soluğu son dönemde İstanbul’un en popüler mekanlarından bir tanesi olan Klein’da aldık! Sabahın ilk ışıklarına kadar devam eden gecede o kadar mutlu oldum ki! Beni yanlız bırakmayan tüm dostlarıma buradan yeniden teşekkür etmek istiyorum! Başta Hilton Bomonti ekibi Elife & Merve’ye, Disaronno ekibine ve Nissan Türkiye’ye de ayrıca teşekkürler! Bu özel gecenin Sarper Kesim elinden çıkma fotoğraflarıyla sizi başbaşa bırakıyorum! Ayrıca gecenin videosunu da izlemek isterseniz link burada!

Sevgiyle kalın! K.
Processed with VSCOcam with a5 presetProcessed with VSCOcam with a5 presetProcessed with VSCOcam with a5 presetProcessed with VSCOcam with a5 presetProcessed with VSCOcam with a5 presetHilton Bomonti Sushi Lounge Cloud 34 Bar1457424293_1C4A17231457424327_1C4A1918BloggerlarIMG_6938IMG_6901IMG_6916IMG_6924IMG_6940IMG_6949Kubilay Sakarya kopyaIMG_2775

You may also like these

Leave a Comment