Home Outfit Always Remember…

Always Remember…

written by KubilaySakarya October 17, 2013
IMG_9023

IMG_8968

Sometimes who go away forever, the only thing that reminds us of what was left behind them. When we looked them, the memories starts to fly in our minds.  Sometimes happy and sometimes sad… We wait for their return, but what about those who went, never to return? How can we feel happy when we think about them?  I think for a while, and I could not find any answer yet.  All I can do is pray for them. Autumn is always a good way to remember things* and to put them in the most beautiful time. Do not forget to enjoy the autumn …  Have a nice holiday with your loved ones …

Uzaklara gidenleri daima özleriz. Onları bize hatırlatan tek şey arkalarında bıraktıklarıdır. Onlara baktıkça zihnimizde anılar canlanır. Bazen mutluluk ve bazen de hüzün verenleri… Geri dönecekler için umutla bekleriz. Peki ya geri dönmemek üzere gidenler? Ölen yakınlarımız ve sevdiklerimiz… Onları aklımıza getirdiğimizde nasıl mutlu olabiliriz? Bir süredir düşünüyorum ve henüz cevap bulamadım. Tek yaptığım onlar için dua etmek. Sonbahar her zaman bir şeyleri hatırlamak ve onları yoluna koymak için en güzel zamandır. Yağmurlu havada yürüyüşe çıkıp kendini dinlemek, soğuk havada içini ısıtacak sıcak bir kahve içmek ve üşüdüğünde boynuna saracağın atkıların olması sonbaharın en güzel yanı değil midir?  Bir de yağmur botları var tabi ki :)  Ankara’da yağmurlu bir bayram sabahından hepinize merhaba! Sonbaharın tadını çıkartmayı unutmayın… Sevdiklerinizle geçecek güzel bir bayram sizinle olsun… Ha bir de kim demiş erkekler yağmur botu giymez diye ? ;))

Cardigan: Angelo Litrico / T-shirt: Bershka / Pant: Zara  / Rainboots: Decathlon

IMG_8976IMG_8985IMG_9005IMG_9023IMG_9056

IMG_9019

IMG_9070

You may also like these

6 comments

Özge October 17, 2013 at 3:33 pm

Ne kadar da güzel ifade etmişsiniz…. Benim içinde sonbahar bizlere hem dinginliği hem de geride bıraktıklarımızı yani hem mutluluğu hem hüznü hatırlatıyor sanki…. Bu arada çok sempatiksiniz, ne zaman fotoğraflarınıza baksam o pozitif enerjiyi alıyorum… Hep böyle kalın. Sevgiler….

Reply
KubilaySakarya October 18, 2013 at 5:53 pm

Çok teşekkür ederim, düşünceleriniz beni mutlu etti :) Sevgiler…

Reply
Ali Rıza Tunçer October 17, 2013 at 5:28 pm

Biz daha Harley Davidson’ın kısa çizmelerini giymeye çekinirken sen çağ açmışsın Kubilay. Helal olsun valla çok
da yakışmış. :)

Reply
KubilaySakarya October 18, 2013 at 5:53 pm

Çok teşekkür ederim =)

Reply
Bahar October 18, 2013 at 7:29 pm

İlk kez bi erkekte garip durmamış bence gayet hoş görünüyor :) sadece pantolon biraz daha dar olsa mıydı acaba dediim :) kalemine sağlık bu arada. Sevgiler.

Reply
veste moncler homme October 24, 2013 at 8:31 am

Hi, i think that i saw youu visited my blog so
i came to “return the favor”.I’m attempting to find things to improve my web site!I suppose its
ok to use some of your ideas!!

Reply

Leave a Comment