Home Collaboration #4yearsdown4evertogo

#4yearsdown4evertogo

written by KubilaySakarya February 28, 2015
Processed with VSCOcam with a5 preset

Processed with VSCOcam with a5 preset

Hello everyone!

Today is very special for me because -amazing 4 years- passed since I first started to write my blog #kubilaysakaryacom and I can’t believe how time flies so quickly. When I started to write something on my blog, ever thing was very simple and I couldn’t imagine that one day I’ll share my contents for a thousands of people. So I really want to thank you for everything that u gave to me and following me with a passion since the first day of my #KS life.

#KubilaySakaryaCom’s birthday means a celebration for all of us, the whole #KSteam as well as ALL of you guys, incredible readers who give me inspiration each of everyday. Without you, nothing would be possible. Some of you have been following my blog since the very beginning, some of just started but created fan clubs, send me each week drawings, quotes, pictures, collages, some comment on every picture and  gifts… There’s so much love going on! You guys have made me live the most crazy couple of years of my life.

Thank you again and don’t forget to share your pic with #4yearsdown4evertogo hashtag! From the bottom of my heart, I send you all my love!

—-

Herkese merhaba!

Son zamanlarda blogu biraz ihmal ettiğimin farkındayım ama aslında tüm bu ihmalin sebebi 4.yıl kutlaması ve muhteşem bir geri dönüş için yapılan hazırlıklardı diyebilirim. Blogum www.kubilaysakarya.com’u açalı bugün tam 4 yıl oldu. Zaman gerçekten çok hızlı geçiyor. Önceleri sosyal medya hesaplarında başladığım paylaşımlara daha sonra blogum üzerinden devam ettiğim ve henüz herşeyin çok küçük olduğu ilk zamanlarım sanki daha dün gibi aklımda. Bebeğim gibi gördüğüm, üzerine titrediğim ve bugün onun doğum gününü kendimden daha önemli gördüğüm bu blog sizler ve desteğiniz olmasaydı kesinlikle bugüne gelemezdi. İlk zamanlar hobi amaçlı yazdığım ve daha sonra benim için bir tutku halini alan bu blogta tam 4 yıl boyunca sizlerle kaliteli olması için gece gündüz çalıştığım paylaşımlarda bulunmak benim için gerçekten çok keyifliydi.

Geçtiğimiz 4 yılda birlikte neler yapmadık ki? #KStyleoutfits ile markaların yeni sezonlarını kombinledik, #KSontheroad ile durmadan gezdik ve #perfectweekendproject ile en iyi oteller arasında mekik dokuyup gurme lezzetler denedik. Burberry Art Of The Trench projesiyle Ümit Savacı objektifine poz verdik. Gitti Gidiyor ile #benimcaddestilim derken, #AldoWeek ile yeni sezonu birlikte gözden geçirdik. #şehirdebuyaz ile tüm Ankara’ya yazı erkenden getirirken, #duravitstyle ile mimari projelere ufak bir göz kırptık. Pek çok proje ve marka ile çalışırken birlikte eğlendik, birlikte yorulduk ve birlikte güldük.

Tüm bu zaman boyunca hayatıma giren güzel dostluklar benim bu işteki en büyük kazancım oldu. 4 yılı onlarla birlikte geçirmek benim için herşeyi çok daha keyifli kıldı. El ele tutuşup onlarla birlikte yükseldim ve düştüğüm zaman onların desteğiyle yeniden ayağa kalktım. Herşeyin en başındayken yanımda olan ve bana blog açacağım dediğimde gönülden inanıp destek olan ilk kişi, canım dostum Zülal, hayatıma girdiği günden beri sabah neşem, sırdaşım keyif kaynağım, canım bonbonum Ecem, blogumu açmamda bana ilham veren, bugün her zaman yanımda olan ve birlikte (yakışıklılığımızla :P) daha nice seneler ortalığı kasıp kavurarak kıskançlık sebebi olacağımız canım dostum Tuna, ve benim güzeller güzeli iş ortağım, sırdaşım, kardeşim bi’tanem Fulya’m. Siz olmadan olmazdı.

4.yılımı 4 yakın dostum ile birlikte kutlayarak geride bırakırken fotoğraflar için Coşkun Turgut‘a, harika atmosferi ve ilgisi için bize ev sahipliği yapan J.W Marriott Ankara‘ya, kızların muhteşem elbiseleri için Juistanbul‘a ve benim son zamanlarda üzerimde gördüğünüz tüm muhtelem smokinlerin sahibi sevgili Levon Kordonviyan‘a teşekkürü bir borç bilirim.!

O zaman hep birlikte nice senelere #4yearsdown4evertogo diyoruz! Sevgiyle kalın! :)

Processed with VSCOcam with c1 presetProcessed with VSCOcam with c1 presetProcessed with VSCOcam with a5 presetProcessed with VSCOcam with a5 presetProcessed with VSCOcam with a5 presetProcessed with VSCOcam with c1 presetProcessed with VSCOcam with c1 presetProcessed with VSCOcam with c1 presetProcessed with VSCOcam with c1 preset

You may also like these

Leave a Comment