Home Uncategorized 2015 Kıs Sezonu Erkekler Icin Stil Önerileri

2015 Kıs Sezonu Erkekler Icin Stil Önerileri

written by KubilaySakarya November 12, 2015
Ekran Resmi 2015-11-014

Herkese merhaba! Geçtiğimiz gün Zara’dan alışveriş yaparken sevdiğim parçaları sizlerle paylaşmak hem de bu parçalar üzerinden yeni sezonda dolabınızda bulunması gereken bazı renk ve ürün gruplarından bahsetmek istedim. Ben genelde her sezon alışverişlerimi renk ve ihtiyaçlarıma göre gruplandırarak yapıyorum. Yani dolabımda renk tonlarına göre kombinler oluşturup, bu kombin grupları arasında eksik olan parçaları tamamlamaya öncelik veriyorum.Örneğin siyah, kahverengi ve lacivert kış aylarında en çok giymeyi sevdiğim renklerin başında geliyor. Bu yüzden montlar , kazaklar veya tişörtlere yatırım yaparken olmayan renkleri ve modelleri tercih etmeye çalışıyorum. İşte bana göre dolabınızda olması gereken renk grupları ve bazı parçalar! :)

ALL BLACK!

Ekran Resmi 2015-11-12 22.53.43

Siyah ve beyaz bir dolabın olmazsa olmaz renkleri arasında bulunuyor. Özellikle bu sezon diğer sezonlara oranla spor siyah parçalar oldukça çok tercih ediliyor. Eğer dolabınızda yoksa siyah skiny bir jean, siyah deri bir ceket ve basic siyah bir tişört mutlaka edinmeniz gereken parçaların başında bulunuyor.

KAHVE VE TABA TONLARIEkran Resmi 2015-11-12 22.50.49

Kışın bir diğer favori renk grubumu kahverengi ve taba tonları oluşturuyor. Bana kalırsa sonbahar geldiğinde trençkotlar ile başlayan taba sezonu kış boyunca sütlü kahve, koyu kahve gibi tonlarla birleşerek sonbahara muhteşem bir uyum sağlıyor. Dolabınızda mutlaka şık bir trençkota, taba rengi kaşe bir paltoya, pantolon veya eldivene yer vermeniz gerekiyor. Bu parçalar sizde hala yoksa alışveriş listenize mutlaka not edin derim…

LACİVERTEkran Resmi 2015-11-12 23.03.01

Lacivert bu kış yukarıda gördüğünüz mont ile birlikte benim de dolabıma girmiş bulunuyor. Bu sezon Zara’da en sevdiğim mont ve hiç düşünmeden aldım diyebilirim. Lacivert tonlarını açık-koyu renk skalasıyla birleştirerek veya monların içerisine pembe, kırmızı gibi cart renklerle kombinleyerek kullanabilirsiniz. Lacivert kaşe kruvaze bir palto, atkı ve deri eldivenler de sonbahar-kış sezonunda mutlaka almanız gereken parçaların başında geliyorlar…

GRİ’NİN 50 TONU!

Ekran Resmi 2015-11-12 23.19.29

Eskiden ‘Fakirin düşkünü beyaz giyer düşkünü’ diye bir atasözü varmış ama kim söylediyse büyük yanlış yapmış, kışın doğru kombinlerle beyaz parçaları gayet güzel giyebilirsiniz ancak konumuz bu kış ne yazık ki beyaz değil -> grinin her tonu. Gri kaşe bir palto, bere ve eşofman altları ile bu kış ‘cool’ bir duruş sergilemeniz mümkün. Ayrıca aynı renk tonlarını bir arada kullanarak stil sahibi olmanız çok kolay. Detay ve desen farklılıkları ile bu kombinlere stil sahibi bir dokunuş eklemeyi unutmayın! 

— Bunun yanı sıra daha pek çok kombin önerisi ve marka için beni Instagram’dan takipte kalmayı unutmayın! :)

-@kubilaysakarya

You may also like these

Leave a Comment