Home Fashion News Travel IN Style

Travel IN Style

written by KubilaySakarya January 7, 2016
Processed with VSCOcam with hb2 preset

Processed with VSCOcam with hb2 preset

 Merhaba!

Bol seyahatle geçen 2015 yılının ardından 2016’nın ilk ayında da beni yepyeni seyahatler bekliyor. Hal böyle olunca da fırsatını bulmuşken sizlerde valizim ve içindekiler ile ilgili sık sık aldığım sorunun cevabını da buradan paylaşmak istedim. Eğer hazırsanız işte madde madde valiz hazırlama rehberi ve havalanı stil ipuçları! :)

-Valizinizi hazırlarken valiz boyunu seçmek için kaç günlük bir seyahata çıkacağınız çok önemli. Ben genelde 3 güne kadar kabin boyu tercih ederken daha uzun seyahatler için büyük boy valizlerimi kullanıyorum. Fotoğrafta gördüğünüz cool valizim ise Mind Butik‘ten! :)

-Seyahat edeceğiniz yerin hava durumuna mutlaka göz atın. Gitmeden önce orada katılmayı planladığınız bir davet ya da etkinlik varsa özel kıyafetlerinizi mutlaka bir köşeye ayırın. ( Takım elbise, smokin vb.)

-Gülük kombinleriniz için jean pantolon, siyah bir pantolon ve tişört, kazak gibi basic parçaları mutlaka yanınıza alın. Bu tarz basit kombinler sizi her ortama sokabilecek önemli parçalardır.

-Aksesuarlarınızı, gözlük, saat, çamaşır, çorap ve kişisel bakım ürünlerinizi ( krem, diş fırçası vb.) mutlaka gözden geçirin. Gideceğiniz yer güneşli ise hasır bir şapkayı yanınıza mutlaka alın.

-Leptop, Ipad ve telefonunuzun şarj aletlerini aldığınızdan emin olun. Tabi bir de fotoğrafa meraklı iseniz makinanızı, kartını ve şarj aletini de sakın unutmayın!

-Son olarak biri spor diğeri klasik olmak üzere ( benim renk tercihim biri siyah diğeri beyaz şeklinde oluyor :) ayakkabılarınızı yanınıza almayı unutmayın!

-Hava alanı için rahat bir kombini de üzerinize giydiniz mi, işte seyahata hazırsınız! =)
Processed with VSCOcam with a5 presetProcessed with VSCOcam with hb1 preset

You may also like these

2 comments

Alp January 10, 2016 at 12:24 am

Kubi, ne çok zaman oldu, sen de blogla büyüdün, lise, üniversite, başardın bu blog işini, bir gün akademik bir platformda bloggerlarla ilgili bir etkinlik olursa seni davet edeceğim haberin olsun :))

Reply
KubilaySakarya January 10, 2016 at 7:51 pm

Çook teşekkür ederim, böyle yorumlarınla beni hep mutlu ediyosun Alp abicim :) Bit etkinlik olursa her zaman seve seve katılırım, sevgiler çok! :)

Reply

Leave a Comment