Home #PerfectWeekendProject Leka Hotel Bodrum

Leka Hotel Bodrum

written by KubilaySakarya October 28, 2015
DSC_0940
IMG_8012

Hello everyone! Here we are from another perfect weekend in Bodrum Leka Hotel! Behind Bodrum’s traditional white exterior lies an extremely select establishment, decorated with trendy design furniture collection. Leka Hotels Bodrum is unlike any you have seen.

Here is 5 things you have to do in Bodrum!

-With an amazing view of Bodrum castle, don’t forget to drink your pink champagne!

-In beautiful poolside try to take some good photographs for your Instagram account!

-The Hotel to sleep in hammocks in the Enjoy many parts!

-Fizzy, our favorite bar for dinner, try the Schnitzel or cesar salad is a must! Bodrum is very good place for a healthy meal! :)

-And most importantly, during the holiday leave your worries behind and live the hotel’s ‘Make Good Things Happen’ motto!

—-

Herkese Bodrum’un bembeyaz evleri ve masmavi sularından merhaba! Geçtiğimiz hafta sonu belki de bize göre Bodrum’un en güzel sezonlarından birinde Bodrum Leka Hotel’de muhteşem bir hafta sonu geçirdik! Biraz güneşli ve havuzlu biraz da yağmurlu geçen günlerde tatlı bir serinlikle Bodrum’u da turlamadan durmadık tabi ki :) Ege ve Akdeniz ikliminin buluştuğu Bodrum’un en güzel yerinde estetikten ve kaliteden ödün vermeden hem sükûneti hem de eğlenceyi tatmak isteyenler için Leka Hotel gerçekten iyi bir tercih. Merkeze olan konumu, manzarası ve beyaz mimarisi ile bizim için sanki saklı bir cennet gibiydi… Ayrıca unutmamakta fayda var, Leka Hotel’de evcil hayvanınız ile birlikte tatil yapmanız da mümkün! =)

Işte Leka Hotel Bodrum’da yapmanız gereken 5 şey! 

– Fizz Bar’ın muhteşem manzarası eşliğinde pembe şarabınızı yudumlayın…

-Havuzun merdivenlerine oturup elinizde kokteyliniz ile Instagram hesabınız için keyifli bir fotoğraf çekimi gerçekleştirin.

-Otelin pek çok yerinde bulunan hamaklarda uyumanın keyfini çıkartın!

-Fizz barda akşam yemeğinde favorimiz olan Et Schnitzel’i veya cesar salatayı mutlaka deneyin! Bodrum’a sağlıklı bir yemek çok yakışıyor! :)

-Ve en önemlisi otelin ‘Make Good Things Happen’ mottosuna uyarak bırakın tatiliniz boyunca hayatınızda sadece güzel şeyler olsun!

DSC_0953DSC_0935DSC_0957DSC_0943DSC_0940DSC_0918DSC_0994DSC_1029DSC_1020

You may also like these

Leave a Comment