Günseli Kato ile Harvey Nichols’te! :)

Bugün çalışmalarını ve sanatını begenerek takip ettiğim minyatür ve performans sanatçısı, ressam Günseli Kato İstanbul 42 Maslak kulelerini soyut bir çalışmayla bizlere anlatmak üzere Harvey Nichols Kentpark mağazasındaydı. Geçtiğimiz hafta davet haberini aldığımda gerçekten çok sevinmiş ve sanatı böylesine dolu yaşamış bir insandan kim bilir neler öğrenebilirim diye oldukça heyecanlanmıştım. Bugün kendisiyle MAG Dergi için gerçekleştirdiğim röportajda merak ettiğim pek çok şeyi de sorma imkanı buldum. Onunla minyatür sanatını neden seçtiğinden en sevdiği yemeğe, moda anlayışından tutun da sanat anlayışına kadar pek çok konu hakkında konuştuk..
Okul çıkışında uğradığım Kentpark’ta karşılaştığım ilk isim hepinizin çok yakından tanıdığı moda yazarı ve stil danışmanı Aysun Kaba oldu. Kitabının heyecanını yeni atlatan Aysun hanım ile kısa da olsa sohbet ettik ve ondan Shopping Fest’te yapacağı stil danışmanlığıyla ilgili çok güzel planları olduğunu öğrendim.
Aysun hanım yine her zamanki gibi çok şıktı. Onun bu spor şıklığını gerçekten çok beğeniyorum ve tüm kadınlara örnek olması gerektiğini düşünüyorum. Ben ise davete mint yeşili ile beyazın uyumunu kullandığım bir kombin ile katıldım. Elimdeki okula giderken çanta olarak kullandığım  lacivert leptop kılıfı Paul Frank’ten ve gerçekten çok kullanışlı bir parça. Paul Frank ürünlerini steyenler Karum Avm’deki MadLove butiğe hemen bakabilirler…
Günseli hanım sıradışı tarzını ve stilini sanatına yansıtan ve sanatından alan bir kadın. Bize sergilediği  kısa performansında sadece yaptıklarıyla değil, konuşması ve cana yakınlığıyla da aldı gönüllerimizi.. Pozitif enerjisinin hayattaki en büyük parçası olduğunu söyleyen bir insandan da bunu bekliyordum doğrusu..
Peki davette başka kimler vardı ? Ankara’da tarzını ve stilini sürekli takip ettiğim isimlerden Ebru Demiryürek ve Aylin Özal yine çok şıklardı. Bu yılın desen trendine gönderme yapan pantolonlarına özellikle bayıldığımı söylemek istiyorum. Kokteylde nasıl giyinilmeli sorusunun cevabı kesinlikle bu fotoğrafta! :)
İşte böyle geçti bir günüm :)  
Günseli Kato röportajım Haziran’da MAG Dergi’de olacak! 
Bileklik: (Son zamanlarda bileğimden hiç çıkartmıyorum bilmem farkında mısınız?:)
Çanta: Paul Frank ( MadLove)
Sevgiyle kalın!