Home Athens Athens Day 1

Athens Day 1

written by KubilaySakarya November 8, 2016
kubilay-sakarya

Hello from our first day in Athens! Me & my all black outfit at the entrance of our beautiful hotel, Hotel Grande Bretagne. I’m wearing very comfortable and rock&chic outfit for our first moments in the city. Especially I’m in love with my new boots. They’re so cool isn’t it? I hope you like it as much as me =)

Herkese Atina’daki ilk dakikalarımızdan merhaba! Şehre inip muhteşem otelimiz Hotel Grande Bretagne‘ye girmeden yolculuk kombinimi sizlerle paylaşmak istedim. Siyah ve biraz da rock&chic diyebileceğimiz kombinimin tüm detaylarını aşağıda sizlerle paylaşıyor olacağım. Tabi ki Atina’da neler yaptık, otelimiz nasıldı tüm detaylarıyla yine blogumda ve Perfect Weekend ‘te yazıyor olacağım. Ama şimdilik sizleri yeni bir stil postuyla başbaşa bırakıyorum. Umarım son günlerde aşk yaşadığım yeni botlarımı siz de en az benim kadar seversiniz! Sevgiyle kalın! K.

Leather Jacket: Zara / Jean & T-shirt: H&M / Red Shirt: Mudo / Boots: İnci Deri / Sunnies: Retro (Emo Optic) / Black Ring: Svarowskikubilay-sakarya-inci-deri-botlarleather-jacket-boots-kubilay-sakaryakubilay-sakarya-hotel-grande-bretagnekubilay-sakarya-atinakubilay-sakarya-black-outfit

You may also like these

Leave a Comment